Studenckie Koło Naukowe „Public Relations” zaprasza studentów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6 marca o godzinie 16:00.

Jeżeli chcesz się rozwijać, pokonywać własne słabości, ćwiczyć umiejętności wystąpień publicznych i dyskusji czy po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie lub poznać ciekawych ludzi, na pewno odnajdziesz się w naszym kole naukowym.

Poszukujemy zaangażowanych studentów, którzy patrzą w przyszłość i chcą od studiów czegoś więcej niż zaliczenia wszystkich egzaminów i uzyskania dyplomu.

Co robimy? Bierzemy udział w konferencjach naukowych (nie tylko w Warszawie), organizujemy Praktyczne Dni Tygodnia, czyli wykłady przygotowujące do życia zawodowego, organizujemy szkolenia, na których uczymy się jak efektywniej korzystać z programów takich jak MS Excel, reprezentujemy uczelnię na Dniach SGGW, włączamy się w działania charytatywne.

Chcesz do nas dołączyć?

  1. Polub naszą stronę
  2. Weź udział w wydarzeniu LINK: https://www.facebook.com/events/566839760482150/
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy LINK:  https://goo.gl/forms/75cGVtxE1DuOJVEM2
  4. Przyjdź na spotkanie organizacyjne

Zainteresowaliśmy Cię? A może masz pomysł na to jak wzbogacić naszą działalność? Super, zbieraj znajomych i wpadaj na spotkanie rekrutacyjne 6 marca o 16:00 w sali a42/2 w budynku 6 (I piętro).